De Sampedrina League reikte de ” Pedro 2018 ” Awards uit

De Sampedrina League presenteerde de “Pedro 2018” prijzen

De traditionele prijs werd dinsdagavond uitgereikt. Club Atlético Mitre won de hoofdprijs.

De Sampedrina Sports League presenteerde de “Pedro 2018” prijs voor de beste voetballers en teams van het seizoen.

De partij werd gehouden op het hoofdkantoor van de entiteit # 39; voor een groot aantal publiek. Er waren prijzen, erkenningen en eerbetuigingen.

De maximale onderscheiding is toegekend door Club Atlético Mitre omdat hij de kampioen van het Apertura-toernooi was, bleef hij bij Pedro 2018.

Alle winnaars: Openingstoernooi “JORGE SANTISO”

KAMPIOENEN

1e. div.:

  • Kampioen: Club Atlético Mitre
  • Runner-up: Sp. Las Palmeras

Onder 21

  • Kampioen: United Defenders
  • Runner-up: La Esperanza

3e. div:

  • Kampioen: Farmers Club
  • Runner-up: Club Atlético Mitre

4e. div:

  • Kampioen: Hope
  • Runner-up: Paraná FC

5e. div:

  • Kampioen: Independencia FC
  • Runner-up: Paraná FC

SLUITINGstoernooi “Beto Manresa-Rubito López”

1e. div.:

  • Kampioen: Sportivo Baradero
  • Runner-up: Independencia FC

2e. div.:

  • Kampioen: Ireneo Portela
  • Runner-up: Atlético Mitre

3e. div:

  • Kampioen: Independencia FC
  • Runner-up: Gral San Martín

4e. div:

  • Kampioen: Sportivo Baradero
  • Runner-up: Paraná FC

5e. div:

  • Kampioen: Independencia FC
  • Runner-up: Atlético Mitre

6e. div:

  • Kampioen:
  • Tweede plaats:

Openingstoernooi – Beste speler en hoogtepunten:

1e. div.:

  • BESTE SPELER: Francisco Ramis (Mitre)
  • UITGELICHT: Esteban Garcíeen (Las Palmeras)

2e. div.

  • BESTE SPELER: Ezequiel Chaparro (CADU)
  • UITGELICHT: Alex Leone (L. Esperanza)

3e. div.

  • BESTE SPELER: Manuel Palavecino (boeren)
  • UITGELICHT: Genaro Novaro (mijter)

4e. div.

  • BESTE SPELER: Valentín Saucedo (La Esperanza)
  • UITGELICHT: Nicolás Valle (Paraná FC)

5e. div

  • BESTE SPELER: Nahuel Fernández (IFC)
  • UITGELICHT: Mirco Zapata (Paraná FC)
LEZEN  Aerobic en Step voor je lichaam

Scorers

  • 1e. div.: Jonathan Cerruti (Paraná FC)
  • Sub 21.: Ezequiel Chaparro (Verenigde Staten) en Francisco Cortéz (La Esperanza)
  • 3e. Div.: Marcelo Barrios (Paraná FC)
  • 4e. div.: Facundo Siarra Morán (Paraná)
  • 5e. Div.: Mirco Zapata (Paraná FC)

Afsluitend toernooi – Beste speler en Aanbevolen

1e. div.:

  • BESTE SPELER: Ezequiel Báez Corradi (Sportivo)
  • UITGELICHT: Ariel Oliveto (IFC)

Onder 21

  • BESTE SPELER: Horacio Quiroz (I. Portela)
  • UITGELICHT: Rodrigo Cancelo (mijter)

3e. div.

  • BESTE SPELER: Julián Barrios (IFC)
  • UITGELICHT: Maximiliano Luque (GS Martín)

4e. div.

  • BESTE SPELER: Ciro Bagala (Sportivo)
  • UITGELICHT: Gerónimo Peralta (Paraná FC)

5e. div

  • BESTE SPELER: Rodrigo Porcell (Independencia)
  • UITGELICHT: Fabricio Lapaz (mijter)

6e. div.

Scorers

  • 1e. div.: Agustín Poll (Sportivo) en Francisco Espíndola (mijter)
  • Sub 21: Franco Martínez (Ireneo Portela)
  • 3e. div.: Maximiliano Luque (G. San Martín)
  • 4e. div.: Valentín Saucedo (La Esperanza)
  • 5e. Div.: Julián Botheatoz (Sportivo)

Dankwoord

Marcelo López, raadslid van Farmers Club “20 jaar”

SPELERS VAN DE JAREN

  • (Decennium ´70) Raúl Padula
  • (Decennium ´80) Sergio Camacho
  • (Decennium ´90) Wrijvenén Barreiro (Banfield) en Antonio Gómez (La Esperanza)
  • (Decennium 2000) Marcos Caldentey
  • Gustavo “Guata” Quinteros
  • (League-gebaseerde sporten)

Martín Peralta, Patricia Picasso, Cesar Panozzo, Ezequiel Bogado, Leandro Olivari, Diego Manresa (bodybuildingfysicus), Milagros Delgado, Naiquen Lovera (Fitnnes)

Naar de bochadofilos: Ulises Farías-Germán Ledesma (Sub 15), Pablo Pereyra en Enzo Córdoba (Sub 12) en aan de technici Pablo Pereyra en Diego Francia.

Atletiek: Santiago Dellagiovanna en Damian Gallina.

U15 Nationaal Toernooi in Chaco 2008

SAN PEDRO SUB-KAMPIOEN ARGENTINO -10 jaar

Cristian Astorga, Juan Albano, Gustavo Birador, Franco Boaglio, Braian Cáceres, Isaíals Cáceres Menegoni, Alexis Cuels, Franco Fontanet, Angel Luna, Emmanuel Martínez, Kevin Neyra, Franco Naso, Matíals Nouet, Paulo Paz, Gastón Piccinini, Matízoals Pisani, Franco Santachita, Tiago Tevez, Gonzalo Vallejos, Emanuel Charras. DT: Gerardo Espíndola, AC: Javier Pistán, Assistent: Néstor Pérez.

  • Erkenning van nationale scheidsrechters: Joaquín Gil en Damián Bertolini
  • TECHNICUS 1RA. DIV.: Agustín Díaz (Mitre) en Marcos Barlatay (Sportivo)
  • DIV TECHNICUS. LAGER: Mauro Sandoval (IFC) en Santiago Sandoval (Sportivo)
  • MINDER VERLOPEN VALLA: Vijfde div. Independence FC
  • SPELEROPENING: Matíals Aranda (Independencia FC)
  • BESTE SPELER 2018: Francisco Espíndola (Atlémet Tico Mitre
  • PEDRO DE ORO 2018:
  • MITER ATLETISCHE CLUB
LEZEN  De hoofdrolspelers van '' Champions '' zullen spelen in de liefdadigheidswedstrijd tussen politie en beroemdheden